ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

یکی از تفریحات بسیار پرطرفدار در بین گردشگران استانبول تورز حمام ترکی است. قطعا سفر شما با رفتن به حمام ترکی کامل تر خواهد شد. بخور دادن، ماساژ و حمام کردن در حمام های سنتی و قدیمی شهر استانبول، مسلما لذتی دیگر را خواهد داشت. این حمام ها قدیمی بوده و دارای معماری بسیار زیبا و با شکوهی هستند. البته حمام کردن در این حمام های بسیار زیبا و قدیمی ممکن است نسبتا گران باشد. به طوری که ممکن است گذراندن ساعاتی در حمام های تاریخی و با شکوه استانبول، هزینه ای معادل با 200 تا 300 لیر ترکی داشته باشد! البته همه حمام های ترکیه گران قیمت نیستند و برخی حمام ها با قیمت متوسط و ارزانتری نیز وجود دارد.

استانبول شهری رنگارنگ با تفریحات زیبا یکی از تفریحات خوب این شهر حمام های ترکی ان است که جز سنت های دیرین این شهر است و امروز با کمی بازسازی و مدرن سازی مورد استفاده قرار میگیرد این حمام های ترکی سنتی جز تجربه های لذت بخش است که سنت و تاریخ استانبول را تجربه کنید در ادامه با ما باشید تا 10 حمام ترکی برتر استانبول را به شما معرفی کنیم.

یکی از مزایای بازدید و رفتن به این حمام ها این است که تجربه ای متفاوت از سنت های ترکیه و معماری سنتی آن را به دست خواهید آورد. لازم به ذکر است که برخی از هتل های این شهر، دارای حمام و سوئیت مخصوص درون اتاق ها و سوئیت ها هستند.
در ادامه شما را با برخی از این حمام ها آشنا خواهیم کرد. 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حاثور آرايشي و بهداشتي ارزان خريد کالا نوت های کوتاه پاور وب راهنمای دریافت بیتکوین رایگان وبلاگ نویسی آرایش لب Sam فلزیاب تصویری انتنی نقطه زن حرفه ای09909061300 hwwkfnwef